Rīdzinieka karte

E-talons

Kas ir e-talons?

E-talons ir vienota elektroniskā biļete, kas ļauj izmantot modernāko un ērtāko samaksas veidu par sabiedriskā transporta pakalpojumiem.

E-talons ļauj ietaupīt laiku biļešu iegādei, novērš papīra biļešu pieejamības problēmas mazumtirdzniecībā. Turklāt norēķiniem par sabiedriskā transporta izmantošanu nav nepieciešama skaidra nauda. E-talonā ielādētā biļete ir derīga 12 mēnešus no tās iegādes brīža, izņemot, ja mainās  tarifs vai biļetes veids tiek anulēts un  "Rīgas satiksme" ir noteikusi pārejas periodu.

Kā lietot e-talonu?

Iekāpjot sabiedriskajā transportā – tramvajā, trolejbusā, autobusā – e-talons nekavējoties jāpietuvina elektroniskajam kartes lasītājam. Tādējādi brauciens tiek reģistrēts un pasažieris ir samaksājis par braucienu. Brauciena reģistrācija jāveic arī tiem pasažieriem, kuri izmanto braukšanas maksas atvieglojumus 100% apmērā.

Mēneša biļete:

Mēneša biļete - 30.00 EUR

Mēneša biļete pasažieriem, kam piemērota Rīgas domes braukšanas maksas atlaide* - 15.00 EUR

Laika biļete:

Viena 90 minūšu biļete - 1.50 EUR

Divas 90 minūšu biļetes - 3.00 EUR

Desmit 90 minūšu biļetes - 15.00 EUR

Dienas biļete:

24 stundu biļete - 5.00 EUR

3 dienu biļete - 8.00 EUR

5 dienu biļete - 10.00 EUR

Vairāk informācijas par biļešu veidiem: https://www.rigassatiksme.lv/lv/biletes/

*Pasažieru kategorijām, kuras atbilst Rīgas domes saistošajiem noteikumiem Nr. 89 (pedagogiem, izglītības iestāžu tehniskajiem darbiniekiem, Rīgas domes Labklājības departamenta pakļautības iestāžu sociālajiem darbiniekiem un ārstniecības procesā iesaistītajām personām, studentiem, daudzbērnu ģimeņu vecākiem)