Rīdzinieka karte

Piedāvājumi

Ceļojumu birojs “LAIMTŪRE”

Piedāvājums

Ceļojumu birojs “LAIMTŪRE”

Ceļojumu birojs “LAIMTŪRE” jau kopš 2000. gada darbojas kā tūroperators Latvijā. Jau 17 gadus plašs pakalpojumu klāsts ir piedāvāts, ietverot sevī visu, sākot no ekskursijām Rīgā un beidzot ar ceļojumiem uz tālajām, eksotiskajām zemēm!

Mēs piedāvājam pilnu tūrisma pakalpojumu servisu Latvijā un Baltijas valstīs: jebkuras kategorijas viesnīcu rezervēšana, transfēri, profesionālu gidu pakalpojumi, speciālas programmas korporatīvajām un skolēnu grupām, atpūta un atveseļošanās - sākot ar romantiskām nedēļas nogalēm Spā beidzot ar interaktīvām programmām korporatīvām grupām.

Aicinam Jūs iepazīt pasauli ar ceļojumu biroju "LAIMTŪRE", dodoties ceļojumos ar autobusu uz visām Eiropas valstīm. Tās ir brīvdienas kaimiņvalstīs, kā arī garie ceļojumi līdz Anglijas galvaspilsētai. Ceļojumā ar autobusu, baudat tulpju svētkus Hollandē, dārzu mīļotājiem īpašās tūres uz Vācijas skaistākajiem dārziem un citronu svētki Francijas Rivjērā. Ceļojumi bērniem uz lielākajiem atrakciju parkiem Eiropā! Plašs avio ceļojumu klāsts, kuru cītīgi izstrādājam ar lielu uzmanību pret detaļām, tā, lai ceļojuma laikā Jūs varētu tikai baudīt ceļojumu, bez galvassāpēm!

Aicinam iepazīt Krieviju! Piedāvājam plašāko ceļojumu klāstu: Sanktpēterburga un tās burvīgās piepilsētas: Puškina, Pēterhofa, Krondštate, Pavlovska, Orienbauma un Gatčina. Bezvīzas kruīzs uz Sanktpēterburgu – 3 dienas bez vīzas! Iepazīsti Maskavu, daiļos Karēlijas bērzus, marmora klintis, plašos ūdenskritumus un slavenās Solovku salas, Kižī salu vēsturi, Valaam salu burvīgie un mierīgie skati.. Tas aizrauj!

Jūra – tas ir mazs okeāns.. Iepazīsti Baltijas Jūru! Ceļojumi ar kruīza kuģi uz Skandināviju: Zviendijas staltās pilsētas, Norvēģijas fjordi, Somijas pasakainā daba un neskaitamās Baltijas jūras salas: mazākā Baltijas jūras saliņa - Roņu sala, Ālandu salas un to sapņainie stasti, kā balzāms dvēselei, maģiskā Gotlande un Sāremā sala ar neatkārtojamiem SPA.

LAIMTŪRE ceļojumu birojs piedāvā īpašas atlaides Rīdzinieku kartes īpašniekiem!

Atlaides savstarpēji nesummējās. Piesakoties ceļojumam ir jāuzrāda Rīdzinieka karte klātienē SIA LAIMTŪRE birojā. Atlaide ir pielāgota SIA LAIMTŪRE tūroperatora organizētiem ceļojumiem.

LAIMTŪRE ceļojumu birojs piedāvā īpašas atlaides Rīdzinieku kartes īpašniekiem!

Īpašs pavasara piedāvājums: „Karēlija. Kiži sala – Valaama sala – Solovku salas”

Iekļauts cenā – ekskursiju klāsts un ēdināšana! GARANTĒTS ceļojums!

Laipni lūgti Karēlijā! Tūres laikā Jums būs iespēja izbraukt vislielākos Eiropas ezerus – Ladogas un Oņegas, kas apskalo Karēliju no dienvidiem, līdz Baltajai jūrai un ieraudzīt Solovku arhipelāga dabu, kas atrodas tikai 160 km no Polāra loka. Pasakaina Kiži sala, sirmā Valaama sala, Solovku klosteris ar savu diženību – šie pasaulslavenie pieminekļi, kā arī neskaitāmie ezeri, smaragda meži, krāčainās upes un laipnie cilvēki neatstās Jūs vienaldzīgus! Vienreiz apmeklējot Karēliju, Jūs gribēsiet šeit atgriezties vēl un vēl ...

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Pleskava - Sanktpēterburga – Petrozavodska – Kižu sala – Karēlijas bērzu dabas rezervātā „Kivač” - Medvežegorska - Kema - Solovku salas – Kiņerma - Kalnu parks „Ruskeāla” - nobrauciens ar plostu pa Šujas upi - Sortavala – Valaama sala – Sanktpēterburga

Lasi vairāk: https://www.laimture.lv/lv/laimture_celojumi/karelija-kizi-sala-valaama-sala-solovku-salas-un-sanktpeterburgas-nevas-tiltu-pacelsana

Atlaides savstarpēji nesummējās. Piesakoties ceļojumam ir jāuzrāda Rīdzinieka karte klātienē SIA LAIMTŪRE birojā. Atlaide ir pielāgota SIA LAIMTŪRE tūroperatora organizētiem ceļojumiem.

Ceļojumu birojs LAIMTŪRE
Marijas iela 16, Upīša Pasāža, Rīga, LV-1011
Tel: +371 67284830, +371 67284850
Mob: +371 27883328
E-pasts: office@laimture.lv
Mājas lapa: www.laimture.lv