Rīdzinieka karte

Piedāvājumi

Ceļojumu birojs “LAIMTŪRE”

Piedāvājums

Ceļojumu birojs “LAIMTŪRE”

Ceļojumu birojs “LAIMTŪRE” jau kopš 2000. gada darbojas kā viens no vadošajiem tūroperatoriem Latvijā. Jau 19 gadus plašs pakalpojumu klāsts ir piedāvāts gan ienākošā tūrisma sfērā, gan arī izejošā, ietverot sevī visu, sākot no ekskursijas Rīgā un beidzot ar ceļojumiem uz tālajām, eksotiskajām zemēm!

Mēs piedāvājam pilnu tūrisma pakalpojumu servisu Latvijā un Baltijas valstīs: jebkuras kategorijas viesnīcu rezervēšana, transfēri, profesionālu gidu pakalpojumi, speciālas programmas korporatīvajām un skolēnu grupām, atpūta un relaksācija SPA.

Mēc aicinam Jūs iepazīt pasauli ar ceļojumu biroju "LAIMTŪRE", dodoties ceļojumos ar autobusu uz visām Eiropas valstīm. Tās ir brīvdienas kaimiņvalstīs, kā arī garie ceļojumi līdz Anglijas galvaspilsētai. Ceļojumā ar autobusu, baudat tulpju svētkus Hollandē, dārzu mīļotājiem īpašās tūres uz Vācijas skaistākajiem dārziem un citronu svētki Francijas Rivjērā. Ceļojumi bērniem uz lielākajiem atrakciju parkiem Eiropā! Plašs avio ceļojumu klāsts, kuru cītīgi izstrādājam ar lielu uzmanību pret detaļām, tā, lai ceļojuma laikā Jūs varētu tikai baudīt ceļojumu, bez galvassāpēm! "Premium" klases avio ceļojumi iekļauj sevī pilnu pakalpojuma klāstu izstrādātu mazām grupām, lai dotu Jums iespēju atpūsties. Individuāla pieeja katram tūristam ir mūsu prioritāte.

Aicinam iepazīt Krieviju! Piedāvājam plašāko ceļojumu klāstu: Sanktpēterburga un tās burvīgās piepilsētas: Puškina, Pēterhofa, Krondštate, Pavlovska, Orienbauma un Gatčina.Iepazīsti Maskavu, daiļos Karēlijas bērzus, marmora klintis, plašos ūdenskritumus un slavenās Solovku salas, Kižī salu vēsturi, Valaam salu burvīgie un mierīgie skati.. Tas aizrauj!

Mēs iedrošinam Jūs apceļot pasaules eksotiskākās zemes, salas un vietas. Ceļojumi uz Āziju, iepazīsti noslēpumainās Dienvidamerikas pilsētas, plaša ceļojumu izvēle uz Ziemeļameriku, Āfriku un atpūta okeānu un jūru krastos. Atpūties skaistākajās pasaules salās- Havaju, Karību salās, Kubā, Indonēzija vai citviet.

Ceļojumu birojs "LAIMTŪRE" piedāvā čarterreisus no vadošajiem tūroperatoriem. Mēs strādājam ar TEZ TOUR, NOVATOUR, ALIDA Tūrs un Mouzenidis Travel, kā arī kruīzu operatoriem MSC un Costa

LAIMTŪRE ceļojumu birojs piedāvā īpašas atlaides Rīdzinieku kartes īpašniekiem!

Īpašais piedāvājums no Laimtūre visiem Rīdzinieka kartes īpašniekiem!

Atpūta Adrijas jūras piekrastē. Ceļojums uz Horvātiju un Bosniju un Hercegovinu

Apmeklētas vietas ceļojuma laikā: Ungārija- Budapešta- Horvātija: Krkas nacionālas parks – Splita – Adrijas jūras piekraste – Dubrovnika – Lokrum sala – Bosnija un Hercegovina: Počitelj – Mostar – Plivas ūdenskritums – Horvātija: Kavices ūdenskritumi – Stone – Horvātijas Maldīvijas - raftings pa Cetiņas upi- Cetiņas kanjoni

20.-29.06.19 270 EUR

17.-26.07/ 14.-23.08/ 19.- 28.09. 265 EUR

No cenas klāt – 7%!

Pilna ceļojuma programma-    https://laimture.lv/lv/laimture_celojumi/atputa_adrijas_juras_piekraste_celojums_horvatiju_bosniju_un_hercegovinu

Visi ceļojumi-

www.laimture.lv

Atlaides savstarpēji nesummējās. Piesakoties ceļojumam ir jāuzrāda Rīdzinieka karte klātienē SIA LAIMTŪRE birojā. Atlaide ir pielāgota SIA LAIMTŪRE tūroperatora organizētiem ceļojumiem.

Ceļojumu birojs LAIMTŪRE
Blaumaņa iela 5A - 12, Rīga, LV-1011 
Tel: +371 67284830, +371 67284850
Mob: +371 27883328
E-pasts: book@laimture.lv
Mājas lapa: www.laimture.lv