Rīdzinieka karte

Piedāvājumi

Elektrokartings High Voltage

Piedāvājums Atlaide

Elektrokartings High Voltage

Elektrokartingu halle High Volage saviem klientiem piedāvā neaizmirstamus un azarta pilnus braucienus ar Latvijā ražotiem elektrokartingiem, Crazy Cart drifta kartingus, Playstation 4, VR simulātorus, kā arī daudz ko citu...

Mēs piedāvājam ne tikai braucienus ar elektro un drifta kartingiem, bet arī plāšu klāstu ar atrakcijāmgan bērniem, gan pieaugušajiem. Šeit katrs atradīs aktivitāti priekš sevis.Video spēļu fani varēs izmēģināt Playstation 4 ar VR, kā arī Nintendo Switch, bet dažādu sporta veidu fani: novuss, biļjarda, basketbola, “air” hokeju, kā arī daudz ko citu. Halle arī piedāvā virtuāles realitātes simulātorus: no Amerikāņu kalniem un Escape Room līdz rallēm tuksnesī!

Nāc ar draugiem, kolēģiem un ģimeni - pierezervē parasto balli, dzimšanas dienas svīnēšanas vai arī korporatīvo pasākumu, vai nāc tapat! 

Kartingi

Hallē ir pieejami 6 pieaugušo kartingi un 6 bērnu kartingi. Pieaugušo kartings paredzēts no 14 gadu vecuma (augums 150 - 215 cm). Bērnu kartings paredzēts no 4 gadu vecuma (augums 120 – 140 cm).

Elektrokartings ir visvieglākais veids, kā ikkatram izjust autosporta ātrumu un jaudu kontrolētā vidē. Mēs piedāvājam iesēsties pašmāju kartingos, kas spēj sasniegt 100km/h ātrumu 3-4 sekundēs Baltijā lielākajā iekštelpu elektrokartingu trasē. Braukt aicinām kā bērnus, tā pieaugušos, un jebkurš var izveidot savu turnīru un sacensties arī draugu starpā par zelta medaļu un ātrākā titulu.

Crazy Kart

Vai esi sapņojis driftēt kā profiesionālis? Tad nāc un pamēģini par tādu kļūt izmantojot "Crazy Cart" sānslīdes elektromobīļus mūsu trasē!

"Crazy Cart" ir jaunums Latvijā - tā sānslīdes priekus var baudīt kā pieaugušie, tā bērni no 4 gadu vecuma.

Rallija simulators

Rallija simulators liks tev justies kā profesionālam sacīkšu braucējam!

Vibrācijas, skaņas un īstas trases, kurās vari sacensties ar citiem braucējiem un pierādīt, ka esi labākais!

Simulators simulē triecienus, kustību dinamiku un citus aspektus, lai tu varētu sajusties kā īstā WRC sacīkšu mašīnā.

Uzvarētājs var būt tikai viens!

Virtuālā realitāte

Īstas amerikāņu kalniņu simulācijas, kas pat izturīgākajiem un bezbailīgākajiem ļaus sajust adrenalīnu un spriedzi - kliedzieni ir neizbēgami!

Pilna spektra virtuālās vides simulators, kurā tiek simulēti dažādi amerikāņu kalniņi - no vizuāliem iespaidiem līdz pat vibrācijām, gravitātei un vējam. Piemērots gan bērniem (sākot no 10 gadu vecuma), gan pieaugušajiem un pat senioriem. Katram ir pielāgojams individuāls atrakcijas intensitātes līmenis.

Playstation4 Viruālā realitāte

Mēs ielūdzam jūs izmēģināt jaunāko papildinājumu mūsu atrakciju klāstā!

Playstation 4 Pro savienojumā ar Virtual Reality tehnoloģijas brillēm rada neaizmirstamas sajūtas interaktīvajā VR pasaulē!

Jūs sagaida plašs 3D Virtual Reality, kā arī klasisko PS4 spēļu klāsts.

Mario Kartings

Iespēja doties virtuālo kartingu sacīkstēs kopā ar draugiem un noskaidrot, kurš ir drosmīgākais un ātrākais kartinga braucējs!

Azartiska bezkontakta virtuālā spēle, kuru var spēlēt līdz pat 4 personām vienlaikus. Katrs var veidot savu sacīkšu auto un tā aprīkojumu, sacenšoties dinamiskās trasēs, kur lai uzvarētu nepieciešama īsta prāta un roku veiklība.

Brauciena laikā trasēs ir iespējams iegūt papildus bonusus, kas ļauj uzbrukt citiem sacīkšu dalībniekiem vai aizsargāt sevi. Nopietna sacīkšu kauja, kur uzvarētājs var būt jebkurš!

Galda hokejs & futbols

Nodemonstrē saviem draugiem un ģimenei, kurš ir labākais galda hokejā vai futbolā!

Futbols un hokejs ir pasaules populārākie sporta veidi, kas pārnesti spēlēšanai uz galda, kur uzvarētāju izšķir roku veiklība. Profesionālākie meistari spēj izveidot iespaidīgus trikus ar miniatūrām galda figūriņām. Galda futbolu izgudrojis Harolds Searls Thorntons 1922. gadā, kopš tā laika tiek rīkoti nopietni galda futbola turnīri pat pasaules līmenī. Nāc un iejūties futbolista ādā, pārspēj pretinieku!

VR Escape Room

Iespēja izbēgt no nebijušām vietām! Pat no tādām, kas neatrodas planētā Zeme!

Pasaulē ir plaši izplatītas “Escape room” izbēgšanas vietas. Mēs esam gājuši tālāk un izveidojuši virtuālās izbēgšanas telpas, kur katrs var izvēlēties savu izbēgšanas vidi un sarežģītības līmeni. To var darīt pa vienam un vairākiem kopā. Vietas, kur nokļūsiet, ir tik plašas, ka pat grūti aptvert! Dažas no tām liks jums sajusties kā uz citas planētas, dažas atgriezties senā vēsturē. Virtuālā realitāte apvienota ar sensoru tehnoloģijām ļauj mums simulēt dažādas pasaules dažādos laikos, kurās Jums ir iespēja spert savu kāju cenšoties no tām izbēgt, lai atgrieztos tagadnē.

Rīdzinieka kartes īpašnieki saņem 10% atlaidi pirmajām pirkumam. Piedāvājumā ietilpst:

  •  Brauciens ar Elektrokartingiem
  • Brauciens ar Crazy Kartingiem
  • Playstation 4 Pro + VR vai Nintendo Switch
  • Rallija simulātors
  • Virtuālās realitātes simulators

Adrese:
T/C “Bērnu Pasaule”
Mūsu kartinga halle atrodas Rīgā, Matīsa ielā 25.
Ģeogrāfiskās koordinātes: 56.957144, 24.133848
Telefona numurs: +371 20 454 321
Mājas lapas adrese: https://elektrokartings.lv/
E-pasts: info@elektrokartings.lv

Darba laiks:
Pirmdiena - Ceturtdiena 12:00 - 21:00
Piektdiena 12:00 - 23:00
Sestdiena 10:00 - 23:00
Svētdiena 10:00 - 21:00

10%