Rīdzinieka karte

Piedāvājumi

ESENA PĀRDAUGAVAS DĀRZI

Piedāvājums

Ainaviski skaista un plaša vieta netālu no Rīgas centra, kur nodoties aktīvai atpūtai un hobijiem ģimenes un draugu lokā, kā arī vieta kur svinēt svētkus.

Bijušās Esena muižas dārzos sev piemērotāko atpūtas veidu atradīs gan dažādu brīvdabas sporta veidu cienītāji, gan ģimenes ar bērniem, gan pastaigu un dabas mīļotāji.

Aktīvās atpūtas cienītājiem dārzu teritorijā ir ierīkotas vairākas zonas piedzīvojumiem un kustībai. Mazākajiem apmeklētājiem kopā ar vecākiem ierīkota “Ķiparu taka” un velokartu ceļš un noma. Drīzumā ģimenes tiks aicinātas pārbaudīt veiklību- Virvju Takā, kas veidota dažādās grūtības pakāpēs. Savukārt ūdens sporta cienītājiem ir iespēja iepazīt apkārtni ar laivu vai SUP dēli. Aktīvajā zonā ierīkoti arī pludmales volejbola, tenisa un futbola laukumi, kā arī golfa treniņu vieta.  

Svinībām un mierīgai atpūtai ir izveidota speciāla vieta labiekārtotā dārzu teritorijā. Apmeklētāji varēs nomāt ar glempinga telti vai zvanaveida telšu aprīkotas teritorijas privātiem un uzņēmuma pasākumiem, savukārt nelielām brīvdabas svinībām ierīkotas piknika vietas, kā arī pieejama atpūtas zona ar šūpuļtīkliem ainaviskā pavēnī.    

Tiem, kas ilgojas pēc privātas teritorijas un dārza, viens no interesantākajiem piedāvājumiem ir apstādīta, norobežota teritorija ~500 m² platībā, kurā ierīkot savu mazdārziņu vai pavadīt vasaras brīvās dienas zaļumos. Šīs privātās zonas var nomāt īsākā vai garākā termiņā, turklāt papildus ir iespēja nomāt ar dārza māju vai telti.

Elektroniski reģistrējot Rīdzinieka karti, pirmdienās - ceturdienās ieejas biļetes iegādei, tiek piemērota atlaide 50% apmērā no ieejas biļetes maksas.

 

Kontakti uzziņām un rezervācijai:
Tel:+371 26544803
E-pasts: info@esena.lv

 

Papildu informācija:
www.esena.lv/
www.facebook.com/ESENAdarzi/
www.instagram.com/esenadarzi/