Rīdzinieka karte

Piedāvājumi

Festivāls “Rīgas Ritmi”

Piedāvājums Atlaide

Festivāls “Rīgas Ritmi”

Vasaras džeza notikums nr. 1!

Festivāls “Rīgas Ritmi” no 7. līdz 29. jūnijam mūzikas mīļotājiem piedāvās krāšņu un daudzveidīgu programmu. Šīs vasaras mākslinieki – Grammy balvu ieguvējs Richard Bona, klavierspēles virtuozs no Kubas Alfredo Rodriquez, kontrabasa fenomens no Izraēlas Adam Ben Ezra, skandināvu dīva Beady Belle, pārsteidzošais multiinstrumentālists Gregory Boyd, elegantā Shenel Johns, folk-prog-jazzers grupa Hejira no Londonas, Latvijas Radio bigbends un daudzi citi mākslinieki.

Festivāla ieskaņas koncertā 7. jūnijā, plkst. 19:00, Kongresu namā pirmo reizi uz vienas skatuves kāps mūsdienu džeza leģenda Richard Bona un Latvijas Radio bigbends. Programmā, kuras nosaukums ir “African Tales”, dzirdēsim Bonas skaņdarbus slavenā Vince Mendoza aranžējumos. Īpašais viesis – perkusionists Francois Archanjo.

“Iztēlojaties mākslinieku, kuram piemīt Džako Pastoriusa virtuozitāte, Džordža Bensona plūstošais vokāls, Žuana Žilbertu dziesmu un harmonijas izjūta, un tas viss sajaukts kopā ar āfrikāņu kultūru. Tas ir Ričards Bona.” – Los Angeles Times

28. jūnijā, plkst. 19:00, Kongresu namā uzstāsies kontrabasa virtuozs Adam Ben Ezra. Mākslinieks ir apbraukājis pasauli, uzstājoties daudzos nozīmīgākajos starptautiskajos festivālos, un kāpis uz vienas skatuves ar dažādām pasaules slavenībām, ieskaitot Pat Metheny, Victor Wooten un Richard Bona.

“Žilbinoša virtuozitāte un elpu aizraujošs izpildījums.” - Jazz FM

Dubultkoncertu turpinās amerikāņu uzlecošā džeza zvaigzne Shenel Johns un Latvijas Radio bigbends, kuri izpildīs George Gershwin 120 jubilejai veltītu programmu.

“Viena no talantīgākajām jaunajām džeza māksliniecēm.” - Georgina Javor, Jazz at Lincoln Center

29. jūnijā, plkst. 19:00, Rīgas kongresu namā uzstāsies fenomenālais pianists Alfredo Rodriguez. Mākslinieks ir izcils džeza un neierobežotās improvizācijas iemiesojums, kuram piemīt pārsteidzoša virtuozitāte un iztēle.

"Alfredo ir ļoti īpašs, un tā es nesaku bieži, gandrīz visu mūžu man apkārt bijuši pasaules izcilākie mūziķi. Viņš neapšaubāmi ir viens no labākajiem jaunajiem pianistiem, ko jebkad esmu redzējis. Ar tām apbrīnojamajām spējām, kuras viņam piemīt jau tagad, viņa potenciāls ir neierobežots." - Quincy Jones

Koncerta turpinājumā skatītājus priecēs šarmantā norvēģu džeza dziedātāja Beady Belle. Katrs viņas koncerts ir īpašs notikums, kurā skan absolūti satriecoša mūzika – melodiska, grūvīga, spēcīga un dinamiska.

“Beady Belle rada gardu, izsmalcinātu un elegantu nu-jazz.” - D Express, London

Rīdzinieka kartes īpašnieki saņem 15% atlaidi biļešu iegādei uz festivālu koncertiem!

Festivāla mākslinieku priekšnesumus būs iespēja baudīt arī uz citām skatuvēm Rīgā – “Origo Summer Stage”, Brīvdabas atpūtas parkā „Egle”, džeza klubā „Trompete”, VEF Kultūras pils, LNB Ziedoņa zāle. Kā jau ierasts, līdzās koncertiem, festivāls piedāvā arī meistarklases, showcase un jam sessions.

„Rīgas Ritmi” pelnīti ieguvis pasaules klases mūzikas festivāla reputāciju un turpina iekarot džeza cienītāju sirdis, kļūstot par viņu vasaras ceļojumu galamērķi Eiropā.

Jūti ritmu!

Biļetes ar Rīdzinieka kartes atlaidi pieejams "Biļešu Serviss" kasē Rīgas Kongresu namā (adrese: Kr.Valdemāra iela 5).

Vairāk: www.rigasritmi.lv

15%