Rīdzinieka karte

Piedāvājumi

“Greenline Home” pakalpojuma sniedzējs tīrīšanas un uzkopšanas jomā

Piedāvājums

“Greenline Home” pakalpojuma sniedzējs tīrīšanas un uzkopšanas jomā

TĪRĀKĀ VIDĒ, SVAIGĀKAS DOMAS!

“Greenline Home” ir profesionāls pakalpojuma sniedzējs tīrīšanas un uzkopšanas jomā kopš 2013. gada. Mēs nodrošinām izbraukuma mīksto mēbeļu tīrīšanu, paklāju ķīmisko tīrīšanu un telpu uzkopšanu. Pieprasītākais no pakalpojumiem ir dīvānu ķīmiskā tīrīšana, ko izvēlas katrs otrais klients un to atzinīgi ir novērtējuši jau vairāki tūkstoši klientu visā Latvijā.

Kas ir mūsu klienti un ko viņi par mums saka? 

Mūsu klientu starpā ir studenti, ģimenes, pensionāri, uzņēmēji un viņu uzņēmumi, skolas, restorāni, viesnīcas, Valsts un pašvaldības iestādes. Vienā vārdā viņi mūs raksturo : ĀTRI, PIEKLĀJĪGI, ZINOŠI, SOLĪDI, UZTICAMI, GODĪGI, ATBILDĪGI, RŪPĪGI, DRAUDZĪGI..

Mūsu galvenais redzējums ir tīra un sakopta vide katrā mājā un birojā. Lai to nodrošinātu, esam gatavi jums palīdzēt brīžos, kad jums pašiem neatliek tam laika vai spēka. Savā darbā izmantojam ekoloģiskus līdzekļus, kas ļauj atgūt mēbeles izskatu, novērst smakas, likvidēt dažādus mikroorganismus un izvairīties no veselības problēmām.

Ja esat “Rīdzinieka kartes” īpašnieks, tad piesakot mīksto mēbeļu tīrīšanu, neaizmirstiet to pieminēt un jūs saņemsiet -15% atlaidi katram pasūtījumam. Minimālais pasūtījuma apjoms Rīgas teritorijā bez atlaides ir 35.00 EUR

Lai nezaudētu laiku un iegūtu labāko cenu, droši zvaniet vai sūtiet ziņu uz whatsapp 26004403 vai ieskatieties mūsu mājaslapā www.mebelu-tirisana.lv

Rīdzinieka kartes īpašnieki saņem 15% atlaidi visiem pasūtījumiem. Piedāvājumā ietilpst:

  •  Dīvānu ķīmiskā tīrīšana
  •  Krēslu ķīmiskā tīrīšana
  •  Matraču ķīmiskā tīrīšana.

Adrese:
Brīvības iela 116, Rīga (strādājam tikai izbraukumā)
Tālrunis / WATSAPP: +371 2600 4403
Mājas lapas adrese: https://www.mebelu-tirisana.lv

Darba laiks:
Pirmdiena – Sestdien 8:30 - 20:30
Svētdiena – ATPŪTA un gatavošanās pirmdienai!