Rīdzinieka karte

Piedāvājumi

Izglītības un valodu centrs “MIRTE”

Piedāvājums

Izglītības un valodu centrs “MIRTE”

Izglītības un valodu centrs “MIRTE” ir viens no pieredzes bagātākajiem un lielākajiem valodu mācību centriem Latvijā, ar vairāk kā 27 gadu pieredzi.

Mācību centrs piedāvā apgūt dažāda veida valodas: angļu, vācu, krievu, franču, latviešu u.c.

Kursi pieejami dažādiem valodu zināšanu līmeņiem, gan iesācējiem, gan valodas lietpratējiem. Tiek piedāvāti intensīvie kursi, sarunvalodas kluba nodarbības, ekspress kursi, regulārie kursi (vakara nodarbības), bērnu angļu valodas nometnes, biznesa valodas kursi, tulkošanas pakalpojumi u.c..

Valodas zināšanas un pielietošanas prasmes ir Tava brīvība. Tā ir iespēja uzlabot dzīves līmeni, nevis izmantot tikai to, kas atliek. Un tas var būt jebkas – studijas, labāks darbs, attiecības, draugi, vaļasprieki, ceļošana utt.

Izglītības un valodu centrs “MIRTE” ir uzticams uzņēmums, kurš saviem klientiem palīdz apgūt, uzlabot un nostiprināt svešvalodu zināšanas, paaugstināt savu profesionālo kompetences līmeni, tādējādi palīdzot integrēties sabiedrībā, apgūstot jaunas prasmes un pārvarot valodas zināšanu šķēršļus.

Kļūt par pasniedzēju nav tik sarežģīti, bet būt par pasniedzēju – šai profesijai ir jābūt kaislībai. Varam apgalvot, ka izglītības un valodu centra “MIRTE” pasniedzēju darbs ir viņu sirdslieta.

Plānotās atlaides Rīdzinieka kartes lietotājiem:

  • Intensīvie kursi (angļu, vācu, krievu, franču un latviešu valodas apmācības dažādiem zināšanu līmeņiem) – 20% atlaide;
  • regulārie un ekspress kursi (angļu, vācu, krievu, franču un latviešu valodas apmācības dažādiem zināšanu līmeņiem) – 10% atlaide;
  • pārējiem valodu centra pakalpojumiem – 5% atlaide.

*Atlaide tiek piemērota privātpersonai, kuras turējumā ir Rīdzinieka karte, noslēdzot līgumu par konkrētu pakalpojumu.

Rīdzinieka karte jāuzrāda pirms līguma slēgšanas.

Atlaides nesummējas.

Kontakti un apmācību norises vieta:

Kr.Barona iela 5-6, Rīga, LV-1050

Tālr.: +371 67223237

Mob.: +371 29221710

e-pasts: info@mirte.lv