Rīdzinieka karte

Piedāvājumi

Memoral

Piedāvājums

Memoral

MEMORAL ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi akmens apstrādē sniedz visa veida kapavietu labiekārtošanas darbus Rīgā un Latvijā. Memoral ekspozīcijas veikalos: Bolderājas kapi (Mazā Kleistu iela 16); Jaunciema kapi (Jaunciema 8. Šķērslīnija 12)  un Pļavnieku kapos (Lubānas ielā 132 un Lubānas ielā 100)  aicinām iepazīties ar ekspozīciju un iegādāties dažāda apstrādes un akmens materiāla pieminekļus, skulptūras, dažādas komplektācijas granīta sētas, granīta un metāla solus, granīta un betona apmales, vāzes un citus granīta izstrādājumus. Veicam dažādus labiekārtošanas, zemes, apzaļumošanas, betona un restaurācijas (pieminekļu un kapavietu) darbus, kā arī sniedzam piegravēšanas pakalpojumus kapos. Pēc klientu skicēm, idejām un vēlmēm izgatavojam individuālus pieminekļus, skulptūras, apmales un citus izstrādājumus. 

https://www.facebook.com/memoralinfo/

Elektroniski reģistrējot Rīdzinieka karti MEMORAL ekspozīcijas laukumā (Jaunciema Kapos, Jaunciema 8. Šķērslīnija 12, Rīga; +37126468460) Jūs saņemsiet sekojošas atlaides:

Elektroniski reģistrējot Rīdzinieka karti MEMORAL Pļavnieku kapos (Lubānas iela 132, Rīga; +37122522832) ekspozīcijas laukumā  Jūs saņemsiet sekojošas atlaides:

Elektroniski reģistrējot Rīdzinieka karti MEMORAL Bolderājas Kapi  (Mazā Kleistu iela 16; +37122522812) ekspozīcijas laukumā Jūs saņemsiet sekojošas atlaides: