Rīdzinieka karte

Piedāvājumi

Probio.lv

Piedāvājums

Veselas zarnas – vesela organisma atslēga!

10% atlaide Vetom labajām baktērijām

Mūsu gremošanas traktā mīt mazi dzīvi organismi, kuri veido zarnu mikrofloru un bez kuriem mums nekādi neiztikt. No šiem mikroorganismiem ir atkarīga mūsu labsajūta, sākot no garastāvokļa, līdz pumpām uz sejas, nemaz nerunājot par ”slēptām” lietām – apgādi ar mikroelementiem, vitamīniem, imūnsistēmas stimulēšanu vai nomākšanu.

Vetom labās baktērijas palīdz attīrīt zarnu traktu no patogēnajiem iemītniekiem, atbrīvojot vietu labajām baktērijām, kas palīdz mums sintezēt vitamīnus, minerālvielas un sagremot veselīgos pārtikas produktus.

Iegādāties var veicot pasūtījumu mājas lapā http://uzturs.info/probio

Ir četru veidu Vetom baktērijas:

  1. Vetom 1.1 (celms VKPM B 7092) - tiek izmantots imūndeficīta stāvokļa korekcijai – stiprina imunitāti
  2. Vetom 2 (VKPM B celms VKPM B 7048 + 7038) - piemīt imūnstimulējošas, baktericīda, fungicīda (t.i., pretsēnīšu) aktivitāte, pret hlamīdiju iedarbība un arī spēja stimulēt resnās zarnas darbību. Attīra visu zarnu traktu no patogēnās mikrofloras.
  3. Vetom 3 (celms VKPM B 7048) - Atjauno resnās zarnas mikrobiocenozi un uzlabo disbakteriozes stāvokli pēc antibiotiku terapijas kursa.
  4. Vetom 4 (celms VKPM B 7038) - Atjauno tievās zarnas mikrobiocenozi un uzlabo tievās zarnas disbakteriozes stāvokli pēc antibiotiku terapijas kursa.

Kā lietot?

Ārsti rekomendē iziet organisma attīrīšanās kursu, kura kopējais garums ir 80 dienas, divas reizes gadā: pavasarī un rudenī, profilaktiski lietojot Vetom baktērijas pēc šādas shēmas:

  1. Vetom 2 lietot 3-4x dienā ar pārtiku 10 dienas, 10 dienas pauze;
  2. Vetom 3 lietot 3-4x dienā ar pārtiku 10 dienas, 10 dienas pauze;
  3. Vetom 4 lietot 3-4x dienā ar pārtiku 10 dienas, 10 dienas pauze;
  4. Vetom 1.1 lietot 3-4x dienā ar pārtiku 10 dienas, 10 dienas pauze.

Kādos iepakojumos pieejamas?

Vetom baktērijas pieejamas pulvera veidā (salds), kapsulās un šķidrā veidā (īpaši ieteicams zīdaiņiem, onkoloģiskajiem pacientiem un cilvēkiem ar cukura diabētu).

Sīkāk par katru no Vetom veidiem:

Vetom 1.1 (celms VKPM B 7092) - tiek izmantots imūndeficīta stāvokļa korekcijai, kas veidojās nevis pēc HIV infekcijas vai narkotikām, bet radies dzīves laikā. Vetom 1.1 atjauno un uzlabo zarnu trakta mikrobiocenozi un novērš zarnu disbakteriozi. Ieteicams pēc antibiotiku ārstēšanas kursa. Imunitātes stiprināšanai, palielina alfa2 interferona sintēzi. Piemērots kā papildu līdzeklis, lai ārstētu herpes (dzimumorgānu herpes, herpes zoster, uc), encefalītu, gripu, ARI (akūtas elpošanas ceļu vīrusu infekcijas), citomegalovīrusa infekcijas. To var izmantot, lai ārstētu matšūnu leikēmiju, hroniskas mielogēnas leikēmijas, multiplās mielomas, nieru šūnu karcinomas, ar AIDS saistītu Kapoši sarkomu, fungoides mikozi, reticulosarkomu, resnās un taisnās zarnas vēzi, plaušu, krūts un cita veida vēžus.

Ietiecams pacientiem ar ļaundabīgajiem audzējiem ar profilaktisku mērķi samazināt ķīmijterapijas un staru terapijas toksisko iedarbību, lai atjaunotu un attīrītu organismu un paaugstinātu izturību pret vēzi. Normalizē bilirubīna, transamināžu un citu fermentu līmeni asinīs, palielina apetīti un uzlabo vispārējo organisma tonusu vīrusu hepatītu A, B un C gadījumos.

 To izmanto kā papildu ārstniecības līdzekli infekciozās caurejas ārstēšanai, urīnpūšļa iekaisuma, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu ārstēšanā, elpošanas ceļu slimību gadījumos, astmas, alerģijas, staru slimību, miastēnijas (myasthenia gravis – hroniska autoimūna neiromuskulāra slimība), multiplās sklerozes, boreliozes gadījumā. Pēc alkohola un narkotiku lietošanas ievērojami samazina intoksikāciju un paātrina atveseļošanos.

Vetom 2 (VKPM B celms VKPM B 7048 + 7038) - piemīt imūnstimulējoša, baktericīda, fungicīda (t.i., pretsēnīšu) aktivitāte, pret hlamīdiju iedarbība, kā arī spēja stimulēt resnās zarnas darbību. Attīra visu zarnu traktu no patogēnās mikrofloras.

Normalizē tievās un resnās zarnas darbību. Atjauno zarnu trakta mikrobiocenozi un uzlabo disbakteriozes stāvokli pēc antibiotiku terapijas kursa. Novērš pūšanu un gāzu uzkrāšanos resnajā zarnā, tādejādi mazinot nepatīkamu smaku no mutes, kā arī sviedru smaku.

Vetom 2 izmanto kā profilaktisku un terapeitisku papildus ārstniecības līdzekli pie aknu cirozes, hroniska hepatīta, kolīta, gastroenterokolīta, aizcietējumiem, dizentērijas, gastrīta un čūlainām zarnu slimībām. Vetom 2 normalizē ūdens un sāļu apmaiņu organismā, un tāpēc to var izmantot kā profilaktisku un papildus terapeitisku līdzekli nierakmeņu slimību gadījumā. Tas kavē hlamīdiju augšanu un attīstību.

Vetom 3 (celms VKPM B 7048) - Atjauno resnās zarnas mikrobiocenozi un uzlabo disbakteriozes stāvokli pēc antibiotiku terapijas kursa.

Vetom 3 novērš pūšanas procesus resnajā zarnā, tādejādi mazinot nepatīkamu smaku no mutes, kā arī sviedru smaku. Vetom var izmantot kā papildus terapiju pie aknu cirozes, hroniska hepatīta, kolīta, gastroenterokolīta, aizcietējumiem, dizentērijas, gastrīta un čūlainām zarnu slimībām.

To izmanto kā papildu terapeitisku līdzekli infekciozās caurejas ārstēšanai, kā arī urīnpūšļa iekaisuma, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu, elpošanas ceļu slimības, astmas, alerģijas, staru slimību, miastēnijas (myasthenia gravis - hroniska autoimūna neiromuskulārā slimība), multiplās sklerozes, bareliozes gadījumā. Pēc alkohola un narkotiku lietošanas ievērojami samazina intoksikācijas apmēru un paātrina atveseļošanās ātrumu.

Vetom 4 (celms VKPM B 7038) - Atjauno tievās zarnas mikrobiocenozi un uzlabo tievās zarnas disbakteriozes stāvokli pēc antibiotiku terapijas kursa.

Kā papildus profilaktisku un terapeitisku līdzekli, ja ir aknu ciroze, hronisks hepatīts, kolīts, gastroenterokolīts, aizcietējumi, dizentērija, čūlainās slimības, kuņģa polipi, hronisks enterīts, enterokolīts, lai normalizētu lipīdu, olbaltumvielu un ogļhidrātu vielmaiņu. Tas kavē hlamīdiju augšanu un attīstību.

Vetom 1.1, Vetom 2, Vetom 3, Vetom 4 preparātos kā aktīvā viela izmantoti dažādi mikroorganismi, kas aktīvi darbojās dažādās zarnu trakta daļās un tur ražo dažāda spektra bioloģiski aktīvās vielas, nodrošinot optimālu vides darbību. Preparātu vispārējā  ietekme uz cilvēka ķermeni ir atšķirīga. Ieteicams lietot visu četru veidu Vetom, lai palielinātu pozitīvo ietekmi uz veselību.

 

Preparātus iespējams iegādāties mājas lapā http://uzturs.info/probio. Lai saņemtu 10% atlaidi apmaksas brīdī jāuzrāda Rīdzinieka karte.