Rīdzinieka karte

Piedāvājumi

Riga Jazz Stage

Piedāvājums Atlaide

Riga Jazz Stage

Trīs dzirkstoši džeza vakari

"Riga Jazz Stage” no 5. līdz 7. aprīlim Rīgā pulcēs Latvijas un ārzemju džeza talantus. Džeza svētku kulminācijā uz skatuves kāps brazīļu mūzikas sensācija Mišels Pipokinja un Latvijas Radio bigbends, kuri prezentēs programmu “Tribute to Jaco”.

Šogad starptautiskais džeza mākslinieku konkurss norisināsies kategorijās „Džeza Vokāls” un „Džeza Bass”. Jauno talantu dzīvās uzstāšanās būs iespējams baudīt, nu jau par konkursa patstāvīgo mājvietu kļuvušajā, kino „Splendid Palace”. Jaunie mākslinieki izpildīs gan džeza standartus, gan oriģināldarbus „Riga Jazz Quartet” pavadījumā, ļaujot klausītājiem just līdzi radošajai sāncensībai un baudīt džezu vēl nedzirdētās interpretācijās.

Jauno talantu sniegumu klātienē vērtēs starptautiska žūrija, kurā darbojas profesionāli mūziķi, producenti un festivālu organizatori no ASV, Brazīlijas, Igaunijas, Itālijas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Ķīnas un Turcijas.

“Riga Jazz Stage” ir nozīmīgs notikums, kuru vajadzētu ņemt vērā ambicioziem džeza mūziķiem. – Britu džeza superzvaigzne Anthony Strong

Konkursa rezidējošais mākslinieks, talantīgais basģitārists Mišels Pipokinja (Michael Pipoquinha) 13 gadu vecumā burtiski “uzspridzināja” internetu ar saviem mājās ierakstītajiem mūzikas video. Brīnumbērna tehniskā meistarība un dabiskais lirisms pārsteidza mūzikas pasauli. Viņa stils, Brazīlijas elektrificēta mantojuma caurausts, apvieno ārkārtīgi augstu slep tehnikas prasmi, mežonīgus grūvus, sarežģītas melodijas un harmonijas izpratni. Viņa uzstāšanās jau ir satricinājušas Eiropas un Dienvidamerikas auditoriju.

“Sensacionāls brazīļu basģitārists.” – The Standard Bank Jazz Festival

“Rīgas Ritmi 2016” mūziķis sniedza spožu koncertu un kā īpašais viesis uzstājās kopā ar James Morrison un Latvijas Radio bigbendu. Tad arī radās ideja par sadarbības turpināšanu ar Mišelu. Jaunais projekts veltīts vienam no visu laiku labākajiem basģitāristiem Džako Pastorius (Jaco Pastorius). Šogad svinēsim 50. gadadienu, kopš leģendārais basģitāras un basa skanējuma inovators, vairāku mūziķu paaudžu iedvesmotājs pievērsās džezam un ierakstīja savu slaveno “The Chicken” versiju.

Rīdzinieka kartes īpašnieki saņem 15% atlaidi biļešu iegādei uz koncertiem!

„Riga Jazz Stage” ir prestižs džeza mūzikas pasākums Eiropā ar atpazīstamību pasaulē. Kopš konkursa aizsākumiem 2004. gadā tajā piedalījušies vairāk kā 200 jaunie džeza talanti no 31 valsts. Konkursa uzvarētāju vidū ir bijuši tādi pašmāju mākslinieki kā Intars Busulis, Kristīne Prauliņa, Daumants Kalniņš, Matīss Čudars, Kristaps Vanadziņš, Andris Buiķis, Matīss Čudars un daudzi citi.

Vairāk info: rigajazz.lv

Džeza talanti satiekas Rīgā!

Biļetes ar Rīdzinieka kartes atlaidi pieejams "Biļešu Serviss" kasē Rīgas Kongresu namā (adrese: Kr.Valdemāra iela 5).

15%