Rīdzinieka karte

Piedāvājumi

SIA SHEVLAD

Piedāvājums

SIA SHEVLAD

Kompānija SHEVLAD Latvijas tirgū darbojās no 2006.gada un uz doto brīdi aktīvi attīsta piecu dažādu virzienu projektus: www.euroled.lv, www.bixenon.lv, www.euroscooter.lv, www.tandirs.lv, www.euroflizes.lv, kuru nosaukumi pilnībā attēlo to būtību.

Vairāk informācijas mājas lapās vai rakstot mums uz info@euroled.lv

SIA SHEVLAD ir trīs veikali Rīgā, kur Jūs vienmēr esat laipni gaidīti pēc norādītiem darba laikiem:

Iepērkoties mūsu veikalā Katlakalna, 13 un reģistrējot Rīdzenieka karti pie kases, katrs Rīdzenieka kartes aktīvais lietotājs saņems atlaides preču iegādei!

Par katru projektu atseviški

WWW.EUROLED.LV

Šis projekts ir kompānijas SHEVLAD starptautiskais projekts, kura atpazīstamība pieaug katru dienu, gan uzņēmumu, gan iedzīvotāju lokā.  Taisnība, ka investējot energoefektivitātes pasākumos, Jūsu enerģijas patēriņi samazināsies līdz pat 50%!
Mēs piedāvājam LED ekonomisko apgaismojumu katrai gaumei, gan fiziskām gan juridiskām personām, jūsu mājai vai dzīvoklim, ofisam, transportam, sporta laukumiem, ielām, veikaliem, restorāniem, noliktavām, ražošanas telpām uc.
Mūsu veikalos Jūs atradīsiet plašu preču asortimentu: spuldzes, prožektori, LED-virtenes, laternas, LED-lentas, reklāmas apgaismojums, paneļi, dekoratīvais apgaismojums, dienas gaisma, lustras utt., to visu Jūs varat  iegādāties veicot pasūtījumu arī internetveikalā.
Mūsu speciālisti vienmēr gatavi sniegt profesionālu konsultāciju un dot padomu preču izvēlēšanas procesā. 

WWW.BIXENON.LV

SIA SHEVLAD piedāvā saviem klientiem auto un mototūninga piederumus un plašu auto un moto aksesuāru asortimentu izvēli. Ar visu asortimentu aicinām ipazīties mūsu mājas lapā.
95% preces mēs iepērkam tieši no izgatavotāju rūpnīcām, un tieši tāpēc mēs varam piedāvāt saviem klientiem viszemākās cenas Eiropā. 

WWW.EUROSCOOTER.EU  

Ir LED apgaismojuma piederumu rūpnīcas līdzdibinātājs. Garantija visai precei no 2 līdz 5 gadiem. Mēs piedāvājām giroskuterus un skrējriteņus gan vecākiem gan bērniem. Bērnu modeļi ir īpaši pielāgoti bērnu ķermenīm un aprīkoti ar drošības funkcijām.

WWW.TANDIRS.LV

SIA SHEVLAD ir ražotāju rūpnīcas tiešais pārstāvis Latvijā. Piedāvāto tandiru ražošanā tiek izmantoti tikai augstvērtīgi un ekoloģiski tīri izejmateriāli. Mēs pārbaudām visu tandiru ražošanā izmantoto materiālu kvalitāti. Gatavā izstrādājuma augsto izturību nodrošina izejmateriālu speciāla apstrāde pirms ražošanas. Sevišķa uzmanība tiek pievērsta modeļu asortimentam. Tandiru plašais piedāvājums ietver amatieru modeļus lietošanai mājas apstākļos, kā arī profesionālus modeļus restorāniem un kafejnīcām. Mūsu veikalos Jūs varēsiet atrast sev piemērotu tandiru un iegādāties to par visizdevīgākajām cenām. Tikai pie mums Jūs varat piemeklēt dažādus tandiru piederumus, kā arī saņemt speciālistu konsultācijas.

WWW.EUROFLIZES.LV

Tuvākajā laikā mēs atvēram jaunu nodaļu veikalā Katlakalna, 13, kur tiks piedāvātas visa veida standarta un nestandarta izmēru flīzes. Flīžu asortiments jau ir pārdošanā, to Jūs varat apskatīt un pasūtīt mūsu mājas lapās vai iegādāties veikalā.